موضوعات: 9,217
کاربران: 5,710
آنلاين ها: 10
کاربر جديد:

هم اکنون شهروند ايريپابليک شويد

با مراجعه به ويکي از جديدترين آموزش ها و اطلاعات در خصوص ايريپابليک باخبر شويد.
صفحه خانگي اضافه به علاقمندي ها نقشه سايت

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 12

مشاهده پروفايل}     افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

پیش فرض خلاقیت + همکاری = پیروزی

سلام دوستان
    من تازه وارد هستم اما متاسفانه توی سرگرمی های استراتژیک اعتیاد دارم و شدیدا خلاق هستم.
    یه راه واسه مولتی داشتن بی دردسر به ذهنم رسید!
    تنها چیزی که لازم دارید یک دوست حرفه ای و بسیار مورد اعتماد هست که شما و اون به صورت ضربدری به هم دعوتنامه بدید و واسه ی هم کار کنید و گیفت بدید.
    البته از قوانین کامل خبر ندارم اما فکر کنم اینجور اگه آی پی شما یکی نباشه ادمین راحت دور بخوره!

2. 2 کاربر زیر از xerxeshadu برای این پست مفید تشکر کرده اند:

HellGuard (09/09/10),rezaphoto (09/09/09)

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Commander :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي
    نام کاربری سایت
    par30web

ضربدری رو متوجه نشدم، برای اینکه بتونید کسی رو دعوت کنید باید خودتون عضو باشید
    عجب... چاییتو بخور!!

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Field.Marshal :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

حداقل توضیحی چیزی بده !!!

راست میگه ضربدری چجوریه . . . اگر از یک کامپیوتر استفاده کنین که رجا بن میشی

هی یارو ...
    پرچمت و تمیز کردی برو بالاتر یه دستی هم به پرچم مافیا بکش

منظورم اینه که دو نفر باشید از دو تا سیستم جدا.
    حالا به جای اینکه یه آی دی بسازید که تو شرکت خودتون کار میکنه اونو بفرستید تو کارخونه ی دوستتون و اونم همین کارو واسه شما بکنه و اینجوری اگه به دوستتون گیفت بدین اونم واسه شما گیفت میده.
    دیگه ادمین بزرگوار نمی تونه تبانی اینجوری رو تشخیص بده.
    چون الان هر اکانت مثل یه یوزر جدید از یه سیستم تکراری هست که دیگه لازم نیست بن یشه!
    چطوره؟

---------- Post added at 11:09 PM ---------- Previous post was at 10:52 PM ----------

حالا فکر کن یه گروه باشید و مثل رفقای جومونگ فقط فکر هدفتون باشید و منفعت جمع رو به ریپورت دادن ترجیح بدید.
    اونوقت همه میتونید به هم سود برسونید و از هم سود ببرید.
    مثلا اگه می خاستین 10 تا مولتی واسه خودتون داشته باشید حالا یه گروه 10 نفره بشید و هر کدوم 10 تا مولتی عمومی بسازید که دیگه ریسک بن دن نداره و یه اتحاد جوندار میسازه.
    میخوای اسمشم بسازیم؟ ........
    پارتیزان چطوره؟
    از اراذل هم خیلی بهتره. عمرشم خیلی زیاده

ادمين به اين راحتي ها گول نمي خوره مالتي مي خواي بسازي بساز تو كارخونتم كار كنه ادمين دور خورده ي خدايي هست :دي ولي اگه خدايي نكرده فقط يك رأي باهاش بدي سريع بن ميشي

زياد حرف من رو جدي نگير :دي
    من كينگ امين بودم بن شدم واكانتم رو ادمين مزخرف از صفحه ي روزگار پاك كرد با اين اكانت جديد بازي مي كنم راستي سواد هم ندارم امضا كنم اثر انگشت مي زنم لينك اكانت قديمي لينك اكانت جديد

جدی؟؟؟
    خوب قبول کن این تلاش دسته جمعی خیلی بهتر جواب میده!
    دیگه نه کارخونه ی خالی هست نه مشکل گلد داری نه....
    تازه بعد از خود کفا شدن میشه کالای مورد نیاز خودمون رو راحت تر بخریم و کالالی رقابتی صادر کنیم.
    ظمنا خیلی آسون با گیفت میتونیم همدیگه رو ساپورت کنیم.
    اگه همه تو یه چت روم هم باشن که دیگه مهشره!
    یه ابر گروه اقتصادی و هماهنگ! بگو بولدوزر

Thumbs down

آیت و الله خرس اردبیلی:
    مولتی حرام است مخصوصا مولتی دسته جمعی

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي National.Force :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

من مولتي مي سازم راي هم مي دم هر كاري هم مي خوام مي كنم ريپورت هم بدين(به جز آتيلا) بن نمي شم

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Recruit :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

ضربدري بسازي ماتريسي بسازي هرمي بسازي باز بن ميشي الان هم بن نشي 2-3 ماه ديگه بن ميشي
    تجربه نشان داده كه وقتي امروز كار خلافي ميكني حداقل 2 ماه طول ميكشه تا از طرف ادمين مجازات بشي مگر اينكه كسي باعث بشه اين روند زودتر انجام بگيره
    من اينو 99.99 درصد تضمين ميكنم
    و اين فرص را هم نكنيد كه اگر به جاي دونيت از مونتاري انتقال بدين كسي نميبينه بلكه اينو بدونيد كه كاربران ساده نميبيند و كل پول مبادله شده از طريق مونتاري هم براتون صبت ميشه و ادمين براحتي ميتونه ببينه
    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

دوست میداریم هر آنچه نیستیم و عشق میورزیم به هر آنچه نداریم.....
    امضاهای بعضیا را که می بینم یاد این جمله بالا میوفتم

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

همه کاربران ملزم به رعایت قوانین فروم هستند در صورت نقض قوانین ، بلادرنگ با کاربر خاطی برخورد خواهد شد برای مشاهده اطلاعیه مدیریت کلیک کنید

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

کسی بهتون توهین مستقیم یا غیر مستقیم کرد با فشار دگمه گزارش پست خلاف در زیر همون کامنت به ما اطلاع بدهید تا با شخص خاطی در اسرع وقت برخورد بشه

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

11. کاربران زیر از atilaa به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند:

par30web (09/09/11)

چرا تو دل بچه مردم رو خالی می کنید؟
    آقا بساز هیچ خبری نیست فقط تابلو دونات نکن همه ملت بفهمن که ریپورتت می کنن تو انتخابات دست نیاری حله راحت مولتی هات میشینن به کار و زندگیشون ادامه میدن والا الان طرف ما رو هک کرد ادمین نگفت بابا این بود تو رو هک کرد لا اقا خنک شیم.
    در کل مولتی زیاد به صلاح نیست یوقت دیدی جو گیر شد و خودت هم بن کرد ولی اینطوری شکش کمتر میشه در صورتی که دوناته هم به هم نکنید بهتر هست.