موضوعات: 9,217
کاربران: 5,710
آنلاين ها: 10
کاربر جديد:

هم اکنون شهروند ايريپابليک شويد

با مراجعه به ويکي از جديدترين آموزش ها و اطلاعات در خصوص ايريپابليک باخبر شويد.
صفحه خانگي اضافه به علاقمندي ها نقشه سايت

صفحه 12 از 15 نخستنخست ... 21011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 146

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Legendary.Force :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

به این ابهام من پاسخ داده نشد !
    اگه کسی بخواد کمک کنه،همین جوریش هم میتونه ! دیگه چه نیازی به شورا و این حرفا هست؟
    آقایون به جای این که وقتی اومدن مجلس برن (در صورتی که رییس مجلس نشدن) و تا یک ماه پیداشون نشه،میتونن بیان و فعالیت مفید داشته باشن،توی بحثا شرکت کنن و تجربشون رو در اختیار بقیه بذارن.نه این که روز آخر بیان دعوا راه بندازن که فقط یه جوری دور بعد خودشون رو جا بدن تو مجلس !!!
    میتونن بیان دیگه اینقدر به هم گیر ندن و چوب لای چرخ هم نذارن.نمیدونم این کارا اینقدر سخته؟
    حتما باید اینجوری قدرت به دست گرفته بشه تا بعضی ها به فکر کمک به کشور بیفتن؟
    ويرايش توسط F.RevengeR : 10/07/29 در ساعت 02:29 AM

2. 4 کاربر زیر از F.RevengeR برای این پست مفید تشکر کرده اند:

filombeh (10/07/29),Milad (10/07/29),Rexxar 69 (10/07/29),Violet Girl (10/07/29)

مشاهده پروفايل}     افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

من به هیچ عنوان سخنگوی این گروه نیستم, ولی فکر می کنم می تونم به این ابهام پاسخ بدم.

اینکه کسی بخواد کمک کنه, به این معنی نیست که درگیری شخصی اش را با یکی دیگر کنار می گذارد. این حالت وجود دارد که فرد 1 و فرد 2 هر دو مایل به کار برای کشور هستند, ولی در عین حال به خاطر مشکلات شخصی که دارند تمام وقت خود را صرف درگیری با هم کنند به جای فکر عاقلانه.

این کاری که شما می گویید بهترین حالت بود, یعنی همه بیایند کار کنند و به هم گیر ندند. این شورای مرکزی می خواهد یه همچین کاری کند, با این تفاوت که لازمه این کار را داشتن تمام قدرت می داند و اگر با هم درگیری داشتند و همکاری نکردند, آنها را از این قدرت محروم کند.

این برداشت من است. همانطور که گفتم هنوز هم در ذات مشکل داره, ولی ایده بهتری هنوز نمی بینم.

4. 8 کاربر زیر از gorgepir برای این پست مفید تشکر کرده اند:

filombeh (10/07/29),Milad (10/07/29),revolver Ocelot 1991 (10/07/29),Rexxar 69 (10/07/29),Roham Hosseini (10/07/30),Shayan (10/07/30),TrueEnzo (10/07/30),Violet Girl (10/07/29)

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Recruit :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

من موندم این شورا که به گفته ی علی امامی راه افتاده اما هنوز یکی از اعضای اون که فریبرز باشه هنوز دسترسی نداره به فروم.چون اعضای ارشد فروم باهاش مشکل دارن.از اینجا میشه فهمید که زیاد موفقیتی حاصل نمیشه
    پروفایل بازی من:sharjadid

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/1499597

6. کاربران زیر از sharjadid به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند:

Rexxar 69 (10/07/29)

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Legendary.Force :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

نقل قول نوشته اصلی توسط gorgepir نمایش پست ها
    من به هیچ عنوان سخنگوی این گروه نیستم, ولی فکر می کنم می تونم به این ابهام پاسخ بدم.

اینکه کسی بخواد کمک کنه, به این معنی نیست که درگیری شخصی اش را با یکی دیگر کنار می گذارد. این حالت وجود دارد که فرد 1 و فرد 2 هر دو مایل به کار برای کشور هستند, ولی در عین حال به خاطر مشکلات شخصی که دارند تمام وقت خود را صرف درگیری با هم کنند به جای فکر عاقلانه.

این کاری که شما می گویید بهترین حالت بود, یعنی همه بیایند کار کنند و به هم گیر ندند. این شورای مرکزی می خواهد یه همچین کاری کند, با این تفاوت که لازمه این کار را داشتن تمام قدرت می داند و اگر با هم درگیری داشتند و همکاری نکردند, آنها را از این قدرت محروم کند.

این برداشت من است. همانطور که گفتم هنوز هم در ذات مشکل داره, ولی ایده بهتری هنوز نمی بینم.
    گرگ پیر عزیز با پاراگراف اول صحبتت موافقم
    اما اگه کسی واقعا به فکر کشور باشه،باید حتما بهش قدرت داده بشه تا بیاد و درگیری ها رو کنار بذاره و انرژیش رو صرف بهبود شرایط موجود کنه؟ یعنی فرهنگمون به اینجا رسیده که باید زور بالا سرمون باشه تا پاچه ی همدیگرو نگیریم و انرزیمون رو صرف کارای مثبت کنیم؟
    خب اگه واقعا این طوره و هنوز به این سطح از درک و فهم نرسیدیم،حق با شماست...
    ويرايش توسط F.RevengeR : 10/07/29 در ساعت 02:41 AM

8. 3 کاربر زیر از F.RevengeR برای این پست مفید تشکر کرده اند:

dante_sadra (10/07/29),Milad (10/07/29),Rexxar 69 (10/07/29)

مشاهده پروفايل}   درجه نظامي Recruit :   افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

از همه حرفها گذشته چرا اسم من توی لیست نبود

مخالف به علت نبودن اسم من در لیست
    در زندگی زخمهایی هست که مثل خوره در انزوا روح را آهسته میخورد و میتراشد .

10. 3 کاربر زیر از K-paX برای این پست مفید تشکر کرده اند:

F.RevengeR (10/07/29),real-life (10/07/29),Rexxar 69 (10/07/29)

خوب هرکی فکر میکنه میتونه واقعا مفید باشه بگه خود من برسی میکنم و به عنوان یکی از اعضا شورا به بقیه پیشنهادشون میدم اینجوری انقدر هم فکر نمی کنید چه خبر هست اونجا

12. کاربران زیر از kasrataa به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند:

Rexxar 69 (10/07/29)

1- اول از همه خود اعضای شورا باید یاد بگیرن توی دعواهاشون خودشون رو کنترل کنن!
    2- اگه قرار بود فقط یه تفکر خاص توی شورا باشه، باید 4-5 عضو بیشتر نمیداشت! الان تقریبا از همه تفکرها، نماینده توی شورا هست
    3- یه گروه نظارت بی طرف باید توی شورا باشه که صلاحیت اومدن یا ادامه کار بچه ها رو زیر نظر بگیره! بعد تذکرات رو بده و درباره اعضا رایگیری کنه
    4- اعضای شورا، دسترسی کامل توی فروم داشته باشن! اگه کسی دسترسیشون رو محدود کرد، محترمانه از شورا بندازیمش بیرون!! :دی
    5- همونطور که بچه ها هم گفتن، هستند کسانیکه تاثیرگذارن و جاشون خالیه اینجا! ولی یادمون باشه که دیگه شورا رو انقدر هم بزرگ نکنیم که نتونیم جمعش کنیم! فرضا اگه بشه 100 نفر، دیگه محاله بتونیم توش یه تصمیم بگیریم
    6- همه موفق باشیم!

14. 6 کاربر زیر از helia برای این پست مفید تشکر کرده اند:

filombeh (10/07/29),real-life (10/07/29),Rexxar 69 (10/07/30),Roham Hosseini (10/07/30),TrueEnzo (10/07/30),Violet Girl (10/07/29)

نقل قول نوشته اصلی توسط helia نمایش پست ها
    1- اول از همه خود اعضای شورا باید یاد بگیرن توی دعواهاشون خودشون رو کنترل کنن!
    2- اگه قرار بود فقط یه تفکر خاص توی شورا باشه، باید 4-5 عضو بیشتر نمیداشت! الان تقریبا از همه تفکرها، نماینده توی شورا هست
    3- یه گروه نظارت بی طرف باید توی شورا باشه که صلاحیت اومدن یا ادامه کار بچه ها رو زیر نظر بگیره! بعد تذکرات رو بده و درباره اعضا رایگیری کنه
    4- اعضای شورا، دسترسی کامل توی فروم داشته باشن! اگه کسی دسترسیشون رو محدود کرد، محترمانه از شورا بندازیمش بیرون!! :دی
    5- همونطور که بچه ها هم گفتن، هستند کسانیکه تاثیرگذارن و جاشون خالیه اینجا! ولی یادمون باشه که دیگه شورا رو انقدر هم بزرگ نکنیم که نتونیم جمعش کنیم! فرضا اگه بشه 100 نفر، دیگه محاله بتونیم توش یه تصمیم بگیریم
    6- همه موفق باشیم!
    رای بهت دادم فقط چون عادت کردم وگرنه حرفات مقبول نیست.
    نباید اعضای اولیه رای اعتماد از ملت بگیرن؟
    روزی روزگاری اهالی یه دهکده تصمیم گرفتند تا برای نزول باران دعا کنند, در روز موعود همه مردم برای مراسم دعا در محلی جمع شدند و تنها یک پسر بچه با خودش چتر آورده بود و این یعنی ایمان.

16. 2 کاربر زیر از real-life برای این پست مفید تشکر کرده اند:

Milad (10/07/29),Rexxar 69 (10/07/30)

اعضای شورا کیا هستن من و یادتون نره ها :خنده
    تا بدونن شدی خسته،همه میپرن به جونت
    تیکِ تیکتُ میدزدن حتی قلبِ مهربونت
    دیگه تسلیم میشی‌ وقتی‌، توی گلهِ شغالا
    آشناها رو ببینی‌ که غریبن‌ دیگه حالا

18. کاربران زیر از xerxesll به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند:

Rexxar 69 (10/07/30)

راستی شورا چیه؟ 1 توضیحی میدین؟
    خیلی شیکو سفیدیم ما FederikoFeliniha

20. کاربران زیر از Big_Angel به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند:

Rexxar 69 (10/07/30)