موضوعات: 9,217
کاربران: 5,710
آنلاين ها: 10
کاربر جديد:

هم اکنون شهروند ايريپابليک شويد

با مراجعه به ويکي از جديدترين آموزش ها و اطلاعات در خصوص ايريپابليک باخبر شويد.
صفحه خانگي اضافه به علاقمندي ها نقشه سايت

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 41

Threaded View

مشاهده پروفايل}     افزودن به ليست دوستان   مشاهده گروه هاي اجتماعي

نقل قول نوشته اصلی توسط par30web نمایش پست ها
    قالب بندی که کاری نداره! یه دو تا کد رو عوض می کنیم!
    قالب سایت خیلی حرفه ای طراحی و با jQuery مچ شده. RTL کردنش از یکی دو تا کد خیلی بیشتره.
    Cross-browser کردنش هم نکته خیلی مهمیه.

من از لحن شما و عدم استقبال از اینجا زیاد خوشم نیومد. نمی دونم، یه جورایی مثل اینکه یه جو منفی یا یه همچین چیزی بین اعضا وجود داره که به این کار احساس خوبی ندارند. شاید من فکرم متفاوته. شاید دوستان از کار تیمی تجربه خوبی ندارند.
    شاید فکر می کنید این کارها به درد نمی خوره و سودی نداره. من از تراوین اینجا اومدم. جذابیت فوق العاده تراوین، سادگی و قابل فهم بودنشه. توی 10 دقیقه میشه روش بازی و انگیزه فعال بودن رو متوجه شد ولی اینجا اینطور نیست. ای-ریپابلیک به خودی خود پیچیده تر از بازی های آنلاین معروف دیگه هست و این انگلیسی بودنش هم عامل منفی محسوب میشه. در واقع برای کاربر ایرانی Friendly نیست!
    من وقتی ثبت نام کردم. یکی از دوستان با نام Rabin کمی اطلاعات کلی از روش بازی و هدف بازی به من داد و با اینکه خیلی از صفحات وایکی رو خوندم، ولی هنوز هم با کلمات و اطلاعات جدیدی رو به رو میشم.
    حالا اگر این دوستمون نبود، سر در آوردن از فلسفه بازی وقت و حوصله خاصی میخواد. اینو می خوام بگم که زبان فارسی، کاربران فارسی زبان رو بهتر و سریعتر جذب می کنه و جلوی کسایی که ثبت نام می کنند و بعد از دو روز حوصله اشون سر میره و بیخیال میشن رو تا حدی میگیره. چون بر خلاف تراوین که جذابیتش، بازی کردنشه، جذابیت اینجا، فلسفه و هدفشه. دوستانی که برای تبلیغ بازی توی مجله بایت برنامه ریزی می کنند، باید به این نکته هم فکر کنند که بازی برای کسی که اولین بار لاگین می کنه و تصور ذهنی نداره، چطور می تونه باشه و چقدر می تونه جذبش کنه.

مثلا یه فروشگاه رو در نظر بگیرید. صاحب فروشگاه با هر بهونه ای مردم رو میکشه داخل فروشگاه تا فروشش زیاد بشه ولی در واقع فقط کسایی که قصد خرید دارند، خرید می کنند و بقیه فقط فروشگاه رو شلوغ می کنند...
    حالا این فروشگاه اگه فقط روی خریدارهای واقعی سرمایه گذاری کنه، سود بیشتری میبره.
    یعنی بجای اینکه، تبلیغ کنید که ای-ریپابلیک فلان و بسال. کاربر رو به سایت بکشونید و ولش کنید، وقتی به سایت رسوندیدش، نگه اش دارید تا به یک بازیکن فعال تبدیل شه. به نظر من زبان فارسی، حمایت و ارزش قائل شدن برای کاربرانه.

2. 3 کاربر زیر از AHHP برای این پست مفید تشکر کرده اند:

aminrahmani (09/08/24),GeneralM (09/08/24),Musketeer (09/08/24)