موضوعات: 9,217
کاربران: 5,710
آنلاين ها: 10
کاربر جديد:

هم اکنون شهروند ايريپابليک شويد

با مراجعه به ويکي از جديدترين آموزش ها و اطلاعات در خصوص ايريپابليک باخبر شويد.
صفحه خانگي اضافه به علاقمندي ها نقشه سايت

مکالمه بين Bazihome و Ernesto_Rommel

88 پیغام بازدید کنندگان

صفحه 3 از 9 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین
  1. الان که داریم میریم میتینگ با بچه ها تهران و کرج ... شب اومدیم چشم یه زنگی بهش میزنیم
  2. اره درسته

این بهرنگ با منم گهگاه بازی میکنه ....!
    به هرحال من که مطمئنم دسترسی به دیتابیس بهم نداده مامیلو

به هرحال یادت نره بزنگی بهش

باید سریعا صفحه اول رو ردیف کنیم
  3. چرا میشه
    بخوای از دیتابیس میشه هر چیزی رو پاک کرد یا مخفی و ... کافیه آشنایی داشته باشی به بانک اطلاعاتی و نحوه ذخیره سازی اطلاعات ..

هر دفعه هم نمیدونم کیه ولی میره میزنه از دیتابیس لوگ تغییرات رو پاک کنه که به جاش میزنه دیتابیس رو به فاک میده
    منظورم این 2 سری آخر هستش که بهرنگ جان بعد از گرفتن دسترسی بنده رفتن دیتابیس لوگ هاش رو پاک کنند به جاش زدن فروم رو ناقص کردن ( احمد در جریانش هست + خود بهرنگ هم تو میتینگ تبریز به این نکته اشاره فرمودن که چه حالی داد )
    خلاصه مهم نیست فقط خواستم تو جریان باشی که یکی داره باز دستکاری میکنه
  4. حجت الان چک کردم یا چیزی نشون نمیده تغییرات یوزرت یا من نمیبینم!

میزنمش 990

ولی عجیبه

نمیدونم کی دستکاری میکنه ... بابا من خودم مطمئنم چندین پست دادم اما غیب شدن ... امکان نداره کسی مدیر حرفه ایی نباشه و اونطوری غیبشون کنه ....
    نمیدونم
  5. راجبه امار پستهاتم اره، دقیقا یادمه 990 تا بود

الان یه نگاه میندازم ببینم چی شده
  6. به رد لژ اطلاع دادم
    گفتم یه نرم افزار ردیف کنه اگر بشه افراد فعال و اسکیل بالای 12 یا 14 رو برامون شناسایی کنه

یه تعداد افراد خوره اینترنت که تو بازین پیدا میکنم تا دو سه روز دیگه که تصمیمات رو به اسیکل بالاها ابلاغ کنه

حجت ببین ادمینه مه چیز قسمت کارخونه داری رو گفته ، مشکلی از این بابت نداریم
    مشخصا معلومه باید اسکیلها برن کجا

برا اسکیل نظامی هم بازم مشکلی نیست چون اتومات افرادی که اسکیل ورک کردنشون بالاست اسکیل نظامی شون هم بد نیست اما برا اسکیل نظامیم یه طرح درست میکنیم

به نظر من تنها مشکل اینه ادمین زیادی جو گرفته ش ! و ما ایرانیام که کلا اصلا هماهنگ نیستیم ....

ولی طرحت رو قبول دارم برا مارشالها

برا دو ماه اول فکر کنم بشه اجراش کرد

تنها مشکل اینه که : هر مارشال مسلح به هلیکوپتر و.. چقدر تخریب میزنه و... که ادمین باید توضیح بیشتر بده
  7. راستی پست های من چرا همیجوری ملس داره میره پایین ؟ آخرین بار یادمه 990 اینا بود الان شده زیر 920
    جریانش چیه ؟ هی کم میشه ؟
  8. دیگه حمیده .. چیکار میشه کرد .. زیاد دیگه باهاش حرف نمیزنم ولی چشم .

اوکی ما در خدمتیم تیم جمع شد خبر بده
  9. دستت درست

حجت ببین ، مثل این میمونه بخواهیم با اره درخت رو ببریم اما یکی بیاد بگه نه اقا من از خدا میخوام این درخت رو قطع کنه!

به نظرت اره منطقی تر نیست؟ و سریعتر؟

برا اینه میگم بگو فحش نده

فایده نداره هیچ بدترم میشه

راجبه اسکیلها هم با ردلژ صحبت میکنم به اضافه یه فراخوان افراد فعال

باید حتما اینترنت پرسرعت داشته باشند و تو بازیم زیاد بپلکند

سریع ردیفش میکنم

دستت درست
  10. والا حمید که مادر و پدر و خواهر مارو یجا فحش کشید .. اونم مایی که رفیقش بودیم و همشهریش دیگه چه برسه به بهرنگ و ... ولی بازم چشم دیدمش بهش میگم ..

اوکی یه سری بچه ها رو مچ کنین گروهی تشکیل بشه که این کار رو از الان عملیاتیش کنیم ... پایه ام
نمايش پيغامهاي بازديد کننده 21 از 30 تا 88
صفحه 3 از 9 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین